Kötü Kredi ile Teminatsız Kişisel Krediler Başlarken Kredi Durumunuzu Geri Yükleyebilirsiniz

1591958448

Bu olası görünebilir, ama hatta kötü kredi borçluların mali durumunu iyileştirmek için borçlanma kullanabilirsiniz. Bu sadece uygun fiyatlı ve pratik bir kredi anlaşması bulma meselesidir. Kuşkusuz, kötü kredi ile teminatsız kişisel krediler ararken, görev daha zordur – ama imkansız değil.

Genellikle kredi verenler kredi uygulamaları reddederek bir kar elde edemez unutulur. Yani, hiçbir güvenlik olmadan kredi onayı alma fikri hiçbirimize yabancı olmamalıdır. Ancak, doğru olan, iyi şartları güvence altına almak bir meydan okuma olabilir ve kredinin amacı mali durumu iyileştirmek sayılsa da iyi şartlar önemlidir.

Ama onay nasıl güvence altına alınabilir? Ve ne zayıflamış mali koşullarda güvenli olmayan bir kişisel kredi üzerinde uygun koşullar alma şansı nedir? Burada akılda tutulması gereken bazı faktörler vardır.

Neden Teminatsız Krediler Seek?

Güvenli bir kredinin herhangi bir başvuru sahibinin onay alması daha kolay olduğu ve daha düşük faiz oranlarıyla birlikte geldiği bir sır değildir. Peki neden kimse kötü kredi ile teminatsız kişisel krediler için başvurmak isteyebilsin? Muhakkak ki, sadece bela istemektir.

Bunun iki nedeni var. Her şeyden önce, başvuran Teminat olarak sunmak için bir şey olmayabilir, bu yüzden başka bir seçeneği vardır. Ve ikinci olarak, borçlu sadece risk altında olan değer herhangi bir sahip yerleştirmek istemeyebilirsiniz. Kredinin temerrüdü, bu maddenin borç verene tazminat olarak kaybolduğu anlamına gelebilir.

Ama uygun fiyatlı krediler üzerinde hiçbir güvenlik ile onay almak mümkündür. En belirgin yolu bir online borç veren uygulamaktır. Bunlar genellikle daha düşük faiz oranları şarj ve bu teminatsız kişisel krediler aylık geri ödemeleri daha yönetilebilir böylece daha uzun geri ödeme koşulları var.

Teminatsız Krediler Nasıl Fayda Sağlayabilir

Herhangi bir kişisel kredi fonları ne olursa olsun borçlunun istediği harcanan olabilir. Bu kişisel kullanım yerine belirli bir kullanım için, bir otomatik kredi veya ev geliştirme kredisi gibi. Ama kötü kredi ile teminatsız kişisel krediler aldıktan sonra, ekstra fonlar en iyi borçları temizlemek ve kredi puanlarını artırmak için kullanılır.

Kredi verenler genellikle kredi fonlarının yapıcı amaçlar için kullanılacağını ve fonların kredi durumunu yönetmek için kullanılacağını belirterek, alacağı en yapıcı şey olduğu gerekçesiyle hiçbir güvenlik olmadan onay verirler.

Ayrıntılı bir plan sağlandığı takdirde 25.000 dolarlık teminatsız kişisel kredi bile onaylanabilir ve bu da hangi borçların temizleneceğini ve hareketin genel mali duruma sağlayacağı faydaları gösterir. Ve her borç temizlendi, kredi puanı yukarı ayarlanır, gelecekte geliştirilmiş şartlar emin olun.

Sizin Teminatsız Kredi Affordable yapma

Uygun fiyat, kredi başvurularını değerlendiren herhangi bir borç veren için anahtar kelimedir, kredi puanları için değil. Bu nedenle kötü kredi ile teminatsız bir kişisel kredi almak mümkün olmasıdır. Ancak uygulamanızın uygun fiyatlı kabul edilir emin olmak için yapmanız gereken 2 şey vardır.

Öncelikle, hiçbir güvenlik ile onay ararken mütevazı bir kredi için geçerlidir. 10.000 $ ideal bir rakam olarak kabul edilirse, onay sağlamak ve borç büyük bir etki yapmak için kullanmak için sadece 5.000 $ isteyin. Sonra ikinci bir 5.000 dolar isteyin.

İkinci olarak, daha uzun bir geri ödeme süresi isteyin. En 25.000 $ krediler 5 ila 7 yıl içinde geri ödenir. Ama 10 yıl içinde teminatsız bir kişisel kredi geri ödeme aylık geri ödemeleri en az tutulur anlamına gelir. Geri ödemeler yeterince düşük olduğunda, onay almamak zordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir